Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sākums » 2012 » Aprīlis » 26

Spēli iesāka SPARTA spēlētāja Aināra Urmaņa noraidījums pirmās trešdaļas pirmajā minūtē. DETONATORS, spēlējot vairākumā, aktīvi uzbruka, bet vārtus neguva. Abām komandām spēlējot pilnos sastāvos, tika izdarīti daudz uzbrukumi, bet līdz pat perioda astotajai minūtei tie nesekmējās ar vārtu guvumu. Trešdaļas astotajā minūtē pirmos vārtus spēlē guva Aleksandrs Jarjomenko DETONATORS labā. Nepilnas trīs minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja SPARTA spēlētājs Ainārs Urmanis. Pērc Urmaņa gūtajiem vārtiem, DETONATORS centās izlīdzināt rezultātu, bet līdz perioda beigām komandai to neizdevās izdarīt. Sekundi pirms trešdaļas beigām vārtus SPARTA labā guva Austris Ullas. Pirmā spēles trešdaļas noslēdzās ar rezultātu 2:1 SPARTA labā. Otrais periods iesākās ar Jāņa Skrastiņa gūtajiem vārtiem DETONATORS labā. Perioda piektajā minūtē vārtus SPARTA labā guva Ugis Kalejs. Pēc Kaleja gūtajiem vārtiem re ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 324 | Pievienoja: occean | Datums: 26 Apr 2012 | Komentāri (0)