Lietotāji: 0
Sākums » 2012 » Aprīlis » 26 » Pirmā Play off spēle
15:04
Pirmā Play off spēle

Spēli iesāka SPARTA spēlētāja Aināra Urmaņa noraidījums pirmās trešdaļas pirmajā minūtē. DETONATORS, spēlējot vairākumā, aktīvi uzbruka, bet vārtus neguva. Abām komandām spēlējot pilnos sastāvos, tika izdarīti daudz uzbrukumi, bet līdz pat perioda astotajai minūtei tie nesekmējās ar vārtu guvumu. Trešdaļas astotajā minūtē pirmos vārtus spēlē guva Aleksandrs Jarjomenko DETONATORS labā. Nepilnas trīs minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja SPARTA spēlētājs Ainārs Urmanis. Pērc Urmaņa gūtajiem vārtiem, DETONATORS centās izlīdzināt rezultātu, bet līdz perioda beigām komandai to neizdevās izdarīt. Sekundi pirms trešdaļas beigām vārtus SPARTA labā guva Austris Ullas. Pirmā spēles trešdaļas noslēdzās ar rezultātu 2:1 SPARTA labā. Otrais periods iesākās ar Jāņa Skrastiņa gūtajiem vārtiem DETONATORS labā. Perioda piektajā minūtē vārtus SPARTA labā guva Ugis Kalejs. Pēc Kaleja gūtajiem vārtiem rezultātu atkal centās izlīdzināt DETONATORS, bet arī šoreiz tas neizdevās un perioda astotajā minūtē vārtus SPARTA labā atkal guva Austris Ullas. Minūti vēlāk vārtus SPARTA labā guva arī Ingmārs Vaiders, bet vēl pēc pusotras minūtes - Jānis Grīgs. DETONATORS šāda spēles gaita nebija pa prātam un komanda līdz perioda beigām aktīvi centās gūt kaut vienus vārtus. DETONATORS spēlētājiem gūt vārtus atlikušajās perioda minūtēs nepalīdzēja arī SPARTA spēlētāja Mikus Luka-Indāna noraidījums perioda pēdējā minūtē. Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 6:2 SPARTA labā. Noslēdzošo trešdaļu ar aktīviem uzbrukumiem iesāka DETONATORS spēlētāji, mēģinot atspēlēties pretiniekam. Perioda ceturtajā minūtē noraidījumu saņēma SPARTA spēlētājs Jānis Grīgs un to veiksmīgi izmantoja DETONATORS un Henrijs Ančs guva komandas labā vārtus. Piecdesmit sekundes vēlāk vārtus DETONATORS labā guva arī Mārtiņš Bērziņš. Atlikušajā spēles laikā DETONATORS vairs neguva vārtus un vārtus neizdevās gūt arī SPARTA spēlētājiem. Spēle noslēdzās SPARTA labā ar rezultātu 6:4.
Skatījumu skaits: 325 | Pievienoja: occean