Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sākums » 2012 » Maijs » 02

Spēli vienlīdz aktīvi iesāka gan SPARTA, gan DETONATORS spēlētāji un pārmaiņus uzbruka pretinieka vārtiem. Perioda piektajā minūtē noraidīts tika DETONATORS spēlētājs Andrejs Senkāns. Senkāna noraidījumu centās izmantot SPARTA spēlētāji, bet tomēr to neizdevās izdarīt un pirmos vārtus SPARTA labā guva Austris Ullas astoņpadsmit sekundes pēc noraidītā pretinieka atgriešanās uz ledus. Vārtus SPARTA labā pirmajā periodā guva arī Arvis Berkolds minūti pirms pirmā perioda beigām. Pirmās trešdaļas laikā DETONATORS spēlētāji vārtus nespēja gūt un periods noslēdzās ar rezultātu 2:0 SPARTA labā. Otrais spēles periods sākās ar DETONATORS spēlētāja Aleksandra Jarjomenko noraidījumu, vienlaicīgi ar Jarjomenko noraidīts tika arī SPARTA spēlētājs Kārlis Pūce. Pēc nepilnas minūtes noraidījumu saņēma arī DETONATORS spēlētājs Kaspars Rāzna. Šajā reizē, spēlējot mazākumā, DETONATORS spēja nosargāt vā ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 406 | Pievienoja: occean | Datums: 02 Mai 2012 | Komentāri (0)