Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sākums » 2012 » Februāris » 04

Hk Sparta vs. hk Būvpakalpojums, 2012-02-03. Pirmo trešdaļu aktīvi iesāka BŪVPAKALPOJUMS spēlētāji un perioda piektajā minūtē attaisnojās komandas centieni gūt vārtus, kad tos guva Rolands Katkevičs. Atlikušo pirmā perioda laiku spēles rezultātu centās izlīdzināt SPARTA hokejisti, bet komandas centieni nesekmējās un vārti netika gūti. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 1:0 BŪVPAKALPOJUMS labā. Otro periodu ar aktīvi spēli iesāka abas komandas. Trešdaļas piektās minūtes sākumā uz noraidīto soliņu devās SPARTA spēlētājs Jānis Akmentiņš. BŪVPAKALPOJUMS spēlētājiem bija radusies iespēka spēlēt vairākumā, bet tomēr SPARTA nosargāja savus vārtus. Spēles turpinājumā vārtus nosargāja gan viena, gan otra komanda un vaŗti netika gūti. Pusotru minūti pirms trešdaļas beigām noraidījumu saņēma SPARTA spēlētājs Arnis Eriņš, bet arī šis noraidījums neļāva BŪVPAKALPOJUMS spēlētājiem gūt vārtus. ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 550 | Pievienoja: occean | Datums: 04 Feb 2012 | Komentāri (0)