Sākums » 2011 » Maijs » 27 » Sparta vs. Predators2
12:39
Sparta vs. Predators2
hk Sparta vs. PR2

Pirmdien, 30/05 Ozo hallē, plkst., 21.00, otrā 1/2fin. play off  spēle ar hk PR2.

30.maija vakarā Ozolnieku ledus hallē playoff spēlē tikās hokeja komandas Predators 2 un Sparta. Spēli veiksmīgi iesāka Sparta komanda un jau pirmās minūtes laikā vārtus guva komandas spēlētājs A.Enģelis. Astoņas minūtes vēlāk atbildes vārtus Predators 2 labā guva K.Golmeistars, izmantodams spēli vairākumā. Pārējās iespējas spēlēt vairākumā abas komandas pirmajā periodā neizmantoja un periods noslēdzās ar rezultātu 1:1.
Otro periodu abas komandas aizvadīja bez vārtu guvumiem. Sparta komandai neradās iespēja spēlēt vairākumā, bet Predators 2 nevienu no šīm iespējām neizmantoja un otrais periods noslēdzās bez vārtu gūšanas. Noslēdzošais periods tika aizvadīts gan bez vārtu gūšanas, gan bez noraidījumiem abām komandām. Līdzīgā spēle izšķīrās tikai soda metienos, kuros uzvaru guva Predators 2 spēlētāji.