Lietotāji: 0
Sākums » 2010 » Novembris » 12 » hk Sparta vs hk Tīģeri
00:35
hk Sparta vs hk Tīģeri

11. novembra vakarā, Volvo sporta centra ledus arēnā tikās HK Sparta un HK Tīģeri. Jau pēc pirmajām pārdesmit sekundēm, spēli savās rokās pārņēma Spartas komandas vīri. Trešdaļas sestajā minūtē tika nopelnīts pirmais šīs spēles noraidījums – šoreiz mazākumā palika Tīģeru komanda. Tiesa jāatzīst, ka Tīģeri, šajās divās minūtēs parādīja gandrīz labāku spēli, kā esot pilnā sastāvā. Īsi pēctam, kad Tīģeri atgriezās laukumā pilnā sastāvā, komanda nopelnīja vēl vienu skaitlisko mazākumu. Šis mazākums Tīģeriem izrādījās liktenīgs un komandas vārtos tika raidīta pirmā ripa. Mājiniekus vadībā izvirzīja A.Pickainis. Tīģeriem rezultātu izdevās izlīdzināt šī paša perioda beigās, realizējot skaitlisko vairākumu. Komandas pirmos vārtus guva V.Panniņš. pēles otro periodu komandas iesāka ar krietni dinamiskāku un pašaizliedzīgāku spēli. Jau otrās minūtes sākumā viesi guva savus otros vārtus, izvirzoties vadībā. Vārtu autors – R.Kolītis. Turpinājumā abas komandas rādija visnotaļ līdzīgu spēli. Nepilnas 4 minūtes pirms trešdaļas beigām mājiniekiem izdevās izlīdzināt spēles rezultātu. Spartas otro vārtu autors bija A.Eņģelis. Spēles pēdējo periodu krietni aktīvāk iesāka mājinieki un uzsāktā ofensīva visai drīz vainagojās panākumiem. Trešās minūtes izskaņā A.Eriņš izvirzīja mājiniekus vadībā. Tikai pēc pusminūtes viesu komandas vārtos M.Krūcis raidīja jau vēl vienu ripu. Pēdējā, piektā ripa Tīģeru vārtos jau lidoja perioda pēdējās sekundēs, kad atkal precīzs biaj A.Pickainis. Spēle noslēdzās ar HK Sparta uzvaru 5-2! Par mača vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Spartas komandas divu vārtu autors A.Pickainis. Materiāls: UHL
Skatījumu skaits: 452 | Pievienoja: occean