19:05
hk Sparta vs hk Zvaigznes!
17.01. Ozo hallē, plkst 19.45, hk Sparta vs hk Zvaigznes!

Zvaigznes VS Sparta (0:5)
17. janvāra vakarā, OZO ledus hallē spēkiem mērojās HK Zvaigzne un HK Sparta. Mača rezultāts tika atklāts jau 17. sekundē, kad ātru uzbrukumu ar vārtu guvumu noslēdza A.Eņģelis, vadībā izvirzot HK Sparta.  Arī turpmākajās minūtēs laukumā krietni vien aktīvāki bija Spartas vīri iespiežot mājiniekus viņu aizsardzības zonā. Perioda vidū A.Eriņš lieliski apspēlējot mājinieku vārtsrgu, guva Spartas otros vārtus. Pēc šo vārtu zaudējuma Hk Zvaigznes beidzot saņēmās un sāka rādīt arvien līdzīgāku spēli. Tiesa, mājinieku spēle aizsardzībā, šai trešdaļā tika pārspēta vēlreiz - pēdējā minūtē viesu komandas trešos vārtus guva R.Onovskis. Spēles otrās trešdaļas laikā Zvaigznes spēja noturēt līdzvērtīgu spēli, bet no vēl vienu vārtu zaudējuma tā arī nespēja izvairīties. Sestās minūtes vidū Vērvermnieks palilināja vārtu starpību līdz 0:4. Spēls pēdējā perioda sākumā, mājinieku vārtos lidoja vēl viena ripa. Šoreiz ar precīzu metienu atkal atzīmējās A.Eriņš.
Spēle noslēdzās ar visnotaļ pārliecinošu HK Sparta uzvaru!