Lietotāji: 0
Sākums » 2012 » Janvāris » 27 » hk Sparta vs. hk Zaķi
14:27
hk Sparta vs. hk Zaķi

hk Sparta vs. hk Zaķi, 2012-01-26. Spēle iesākās ar SPARTA spēlētāja Ingmāra Vaidera noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu. ZAĶI centās izmantot pretinieka komandas noraidījumu, lai gūtu spēlē pirmos vārtos, bet komandai tas neizdevās. Spēlējot pilnos sastāvos, abas komandas uzbruka pretinieka vārtiem, bet neviens no uzbrukumiem nebeidzās ar vārtu guvumu. Līdz pirmās trešdaļas beigām neviena no komandām vārtus neguva un trešdaļa noslēdzās bez vārtu guvuma. Otro trešdaļu veiksmīgi iesāka SPARTA, kad nepilnu minūti pēc perioda sākuma vārtus komandas labā guva Jānis Grencions. Divas minūtes pēc tam uz noraidīto soliņa devās Grenciona komandas biedrs Arvis Berkolds. Arī šajā reizē ZAĶI nespēja gūt vārtus, spēlējot vairākumā. Trešdaļas sestajā minūtē noraidījumu saņēma ZAĶI spēlētājs Artūrs Allers. Lai arī SPARTA centās izmantot pretinieka komandas spēlētāja noraidījumu savā labā, lai gūtu vārtus, komanda neveicās ar vārtu guvumu. Trešdaļas pirmspēdēja minūtē noraidīts tika SPARTA spēlētājs Armands Lacums. Otrā trešdaļa noslēdzās SPARTA labā ar rezultātu 1:0. Trešo periodu aktīvāk iesāka ZAĶI, lai izlīdzinātu spēles rezultātu. Trešdaļas ceturtajā minūtē noraidījumu saņēma SPARTA spēlētājs Ainārs Urmanis, kas ļāva ZAĶI spēlēt vairākumā, bet tomēr ZAĶI vārtus neguva. Lai arī SPARTA spēlēja mazākumā, vārtus SPARTA labā spēja gūt Aleksandrs Proskurins. Piecpadsmit sekundes pēc vārtu guvuma noraidīts tika vēl viens SPARTA spēlētājs, šoreiz noraidīts tika Artis Miklavs. Beidzot arī ZAĶI izdevās gūt vārtus, spēlējot vairākumā, tos komandas labā guva Intars Dīcmanis. Divas minūtes vēlāk noraidījumu saņēma SPARTA spēlētājs Mikus Luka-Indāns, bet tas vairs spēles iznākumu neispaidoja un spēle noslēdzās ar SPARTA uzvaru ar rezultātu 2:1.
Skatījumu skaits: 568 | Pievienoja: occean