22:51
hk Sparta vs hk Pīles
14.03., Volvo hallē, plkst 18.45, hk Sparta vs hk Pīles!

Sparta VS Pīles (3:0)
Šo darba nedēļu, ar cīņu Volvo sporta centra ledus arēnā, uzsāka HK Sparta un HK Pīles. Maču komandas uzsāka ar visai  līdzīgu un ātru spēli, kurā nedaudz vairāk dominēja Spartas komandas vīri. Mača rezultātu mājiniekiem izdevās atklāt mača piektās minūtes vidū, kad ar precīzu metinu atzīmējās A.Eriņš. Tikai nepilnu minūtio vēlāk J.Grencion dubūltoja savas komandas pārsvaru, raidot Pīļu vārtos vēl vienu ripu. Arī turpinājumā, līdz perioda beigām, mājinieki turpināja nelielu ofensīvu, bet vārtus vairs neguva.Mača otrā trešdaļa izvērtās jau līdzīgāka, bet vārtus gūt neizdevās ne vienai ne otrai komandia, neskatoties pat uz to, ka mājinieki veselas divas reizes palika vien triju vīru sastāvā. Spēles pēdējā trešdaļā mājinieki atkal izrādijās veiksmīgāki un rezultatīvāki. Jau perioda ceturtajā minūtē A.Eņģelis palielināja vārtu starpību līdz 3:0. Spēle noslēdzās ar gana pārliecinošu HK Sparta uzvaru.

Skatījumu skaits: 699 | Pievienoja: occean