11:52
hk Sparta vs hk Norste
03.03., Daugavas hallē, plkst 21.15, hk Sparta vs hk Norste!!

NORSTE VS SPARTA (6-2)
3.marta vakarā, Daugavas ledus hallē norisinājās spēle starp HK Norste un viesos spēlējošajiem HK Sparta. Šis mačs iesākās ar nelielu viesu spiedienu, kas bija gan aktīvāķi, gan veiksmīgāķi, jo pirmie atklāja spēles rezultātu, pirmās trešdaļas ceturtās minūtes beigās precīzs bija Aigars Enģelis (23) pēc teicamas Ritvara Ohnovskis piespēles. Pēc zaudētajiem vārtiem mājnieki devās uzbrukumā un izlīdzināja spēles rezultātu, kad tika nospēlētas 6:19 minūtes, vārtus guva Ilja Kolesnikovs (83). Šīs trešdaļas izskaņā viesi spēja realizēt skaitlisko vairākumu un izvirzījās vadībā, vārtus guva Andžs Pickainis (58). Pēc otrajiem gūtajiem vārtiem viesi spēlēja pārliecinošāk, taču neaizmirstot par aizsardzību. Otrās trešdaļas pirmā puse sākās ar sprintu no vieniem vārtiem uz otriem abu komandu izpildījumā, trešdaļas astotās minūtes beigās mājnieku spēlētājs Mihails Tarans (33) izlīdzina spēles rezultātu, šāds pavērsiens mājniekiem bija labvēlīgs, jo atlikušajās trešdaļas minūtēs guva vēl divus vārtus, pa reizei precīzs bija Boriss Korotkēvičs (12) un Aleksandrs Rubcovs (16). Trešajā trešdaļā mājnieki turpināja palielināt rezultātu, šajā trešdaļā tika gūti vēl divi vārti, pie vārtu guvuma tika Mihails Tarans (33) un Boriss Korotkēvičs (12). Spēle noslēdzās ar pārliecinošu HK Norste uzvaru.