09:53
hk Sparta vs hk MD2
24.03., Volvo hallē, plkst 20.00, hk Sparta vs hk MD2!

Sparta VS Mad Dogs (1:1)
24. marta vakarā, Volvo sporta centra ledus arēnā sparigu spēli aizvadīja HK Sparta un HK Mad Dogs. Spēle, jau no tās pirmajām minūtēm tika aizvadīta saspringtā gaisotnē ar daudz bīstamiem uzbrukumiem un spēka paņēmieniem. Neskatoties uz dinamisko spēles tempu, mājinieki, visa mača laikā nopelnīja vien divas soda minūtes un Mad Dogs vīri veselas sešas. mača rezultāts tika atkāts jau spēles pirmā perioda septītajā minūtē, kad Spartas komandas vīrus vadībā izvirzīja A.Pickainis. Arī spēles otrā trešdaļā netrūka spraigu momentu abu komandu vārtu priešā, bet šoreiz veiksmīgāki izrādijās Mad Dogs komandas vīri. Trešdaļas astotrajā minūtē M.Purklavs guva vārtus Mad Dogs komandas labā, tādejādi izlīdzinot mača rezultātu. Atlikusī mača daļa tika aizvadīta saspringtā mačā, bet neskatoties uz abu komandu pūliņiem spēles rezultāts palika nemainīgs un spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1 UHL materiāls
Skatījumu skaits: 341 | Pievienoja: occean