Lietotāji: 0
Sākums » 2010 » Novembris » 9 » hk Sparta vs hk Ķīpsalas Peldbaseins
00:19
hk Sparta vs hk Ķīpsalas Peldbaseins

7. oktobra vakarā, Volvo ledus arēnā spēkiem mērojās HK Ķīpsalas Peldbaseins un HK Sparta. Mājinieki šo maču iesāka ar spēli mazākumā. jau perioda trešās minūtes vidū M.Pncilis atstāja savu komandu vien četru vīru sastāvā. Komanda šīs divas minūtes izturēja godam, bet jau minūti vēlāk koamndas vārtos tika raidīta pirmā ripa. Spartas komandu vadībā izvirzija V.Kuzmins. Līdz pat otrā perioda sākumam komandas aizvadija saspringtā, sīvā cīņā, bet bez vārtu guvumiem. Otrā perioda otrajā minūtē mājiniekiem izdevās izlīdzināt mača rezultātu. Koamndas pirmos vārtus guva M.Stumbiņš. Šī paša perioda devītajā minūtē E.Gūlbim jau izdevās mājiniekus izvirzīt vadībā ar vienu vārtu pārsvaru. Tikai nepilnu pusotru minūti vēlāk M.Stumbiņš guva savus otros vārtus šai mačā, palielinot vārtu starpību līdz 3:1. Šī perioda beigas un pēdējā perioda sākums atkal veiksmīgāks izvērtās Spartas komandas vīriem. Pusotru minūti pirms otrās trešdaļas beigām A.Eriņš vārtu starpību samazināja līdz minimumam, bet jau noslēdošā period otrās minūtes vidū V.Kuzmins izlīdzināja spēles rezultātu. Mājinieki savus uzvars vārtus guva pēc pāris minūtēm un šoreiz precīzs izrādijās E.Gulbis. Spēlei punktu pielika A.Lešinskis un A.Berkolds ar visai iespaidīgu kautiņu aiz HK Ķīpsalas Peldbaseina vārtiem. Spēle noslēdzās ar HK Ķīpsalas Peldbaseins uzvaru 4-3.