Lietotāji: 0
Sākums » 2012 » Janvāris » 19 » hk Sparta vs. hk Detonātors
14:00
hk Sparta vs. hk Detonātors

hk Sparta vs. hk Detonātors, 2012-01-18. Spēli komandas iesāka līdzvērtīgi un jau kopš pirmās spēles minūtes centās gūt vārtus. Pirmās trešdaļas ceturtajā minūtē noraidījumu saņēma SPARTA spēlētājs Ainārs Urmanis. Kaut arī DETONATORS centās gūt vārtus, spēlētjot vairākumā, komanda vārtus gūt nespēja. Kad laukumā atgriezās SPARTA spēlētājs, spēle turpinājās pilnos sastāvos un abas komandas daudz uzbruka pretinieka komandas vārtiem, bet līdz pat trešdaļas beigām neviena no komandām vārtus neguva un periods noslēdzās ar rezultātu 0:0. Otro trešdaļu iesāka SPARTA spēlētāja Andža Pickaiņa noraidījums, kam pēc piecdesmit sekundēm sekoja arī Jāņa Akmentiņa noraidījums. Divu pretinieka komandas spēlētāju noraidījums ļāva DETONATORS komandai spēlēt vairākumā, bet lai arī komanda spēja radīt bīstamas situācijas pie SPARTA komandas vārtiem, DETONATORS vārtus neguva. Otrās trešdaļas sestajā minūtē noraidījumu saņeēma SPARTA spēlētājs Ugis Kalējs. Pēc Kalēja noraidījuma DETONATORS vēlējās atspēlēties, bet bez panākumiem. Pirmos vārtus spēlē divas minūtes pirms trešdaļas beigām SPARTA labā guva Arvis Berkolds. Spēles otrā trešdaļa beidzās ar rezultātu 1:0 SPARTA labā.
Trešā perioda otrajē minūtē vārtus SPARTA labā guva Ainārs Urmanis. Pēc šiem gūtajiem vārtiem, vārtus centās gūt ar pretinieka komanda, bet bez panākumiem. Nākamos vārtus SPARTA labā guva Jānis Grencions trešdaļas septītās minūtes sākumā. Divas minūtes vēlāk noraidījumu saņēma SPARTA spēlētājs Jānis Akmentiņš. Arī šajā reizē DETONATORS komanda nespēja izmantot spēli vairākumā, lai gūtu vārtus un spēle noslēdzās ar SPARTA uzvaru ar rezultātu 3:0.

Skatījumu skaits: 505 | Pievienoja: occean